Deist Ve Ateistlere Cevaplar

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sezar Çeteci Şahini Hafıza Kaybından Dolayı Affetmişti. O Adam Şimdi Ergenekondan Tutuklu Ve Mahkemede Hafızası Gayet Yerinde Demeçler Veriyor ! Bu Adamlar Bu Ülkede Cumhurbaşkanı Oldular !

Admin
    Admin
    Efendi Hazretleri
    Efendi Hazretleri

Sezar Çeteci Şahini Hafıza Kaybından Dolayı Affetmişti. O Adam Şimdi Ergenekondan Tutuklu Ve Mahkemede Hafızası Gayet Yerinde Demeçler Veriyor ! Bu Adamlar Bu Ülkede Cumhurbaşkanı Oldular !  Empty Sezar Çeteci Şahini Hafıza Kaybından Dolayı Affetmişti. O Adam Şimdi Ergenekondan Tutuklu Ve Mahkemede Hafızası Gayet Yerinde Demeçler Veriyor ! Bu Adamlar Bu Ülkede Cumhurbaşkanı Oldular !

Mesaj tarafından Admin Perş. Mart 31 2011, 12:51

Huzurlarınızda, Büyük Hukukçu Sezer’in Affettiği Çeteci Şahin!

Kılı Kırk Yaran, Önüne Gelen Kanunları Sayfalar Dolusu Gerekçelerle Veto Eden, Hatta Anayasa Değişikliklerine Bile Posta Koyan Necdet Sezer, Önüne Konulan Bir Adli Tıp Kurulu Kararını Hemen Onaylamış Ve Sadece TBMM İle Cumhurbaşkanı’nda Olan Af Yetkisini Kullanarak Bir Mahkûmu Affetmiş!

Aslında Onlarca Mahkûmu Affetti De..Bunların İçinde Birisi, Bugünlerde Hayli Popüler.. Kim Mi Bu Affedilen Popüler Mahkûm?Susurluk’un Merkezindeki İbrahim Şahin!Çete Kurmaktan Mahkûm Olan Bir Emniyetçi!Ne Deniyordu; Bir Zamanların Anayasa Mahkemesi Başkanı Olan, Sonrasında Cumhurbaşkanlığı Koltuğuna Oturan Sezer’in Önüne Konulan O Adli Tıp Kurulu Kararında?“İbrahim Şahin Duyma Ve Hafıza Sorunu Yaşamaktadır. Cezaevinde Kalamaz. Şahin’in İyileşme İhtimali De Yoktur.”

Muhafazakar Bir İnsanın Ataması Mı Var?

Apartmanının Kapıcısına Kadar Her Şeyi Sorgulayan Ve “Olmaaaz” Diye İtiraz Eden Necdet Sezer..Refah Partisi’nden Bir Milletvekilinin, Yıllar Öncesinde Bilmem Ne İlindeki Toplantıda Yaptığı İddia Edilen Konuşmanın Doğruluğunu Şıppadanak Anlayan Ve Hem Partiyi Kapatan, Hem De Milletvekiline Siyaset Yasağı Koyan Büyük Hukukçu Sezer..

Üniversitelerde Öğrencilerin Kendi İradeleri İle Başörtü Takmalarının Ne Kadar Büyük Bir Tehlike(!) Olduğunu Sezen Ve Bunun İçin Yasak Kararının Altına Uzun Uzun Muhalefet Gerekçeleri İle İzahatlar Döktüren Titiz Hukukçu Sezer..

İbrahim Şahin’in O Skandal Raporuna Sıra Gelince, Tüm Uyanıklığını(!) Kaybetmiş..
    Küçücük Bir İtirazda Bile Bulunamamış!“Şu Adli Tıp Kurulu Kararını Güzelce Bir İnceleyin, Bana Ayrıntıları İle Bir Rapor Hazırlayıp Getirin” Niye Demedi Acaba?Veya Dindar Bürokratların Atamasında Geliştirdiği Araştırma Adetini; Yani Kapıcıya Varıncaya Kadar Sorgulatıp, “Evlerinde Tesettürlü Var Mı? Haremlik Selamlık Uygulanıyor Mu?” Türünden Bir Tetkik Operasyonunu, İbrahim Şahin İçin Niye Yapmadı Acaba?

İbrahim Şahin’e “Haremlik Selamlık” Araştırması Yapacak Değildi Tabii Ki.
    Şahin İçin Yaptıracağı Araştırmada, “Gerçekten Sıhhati Elverişsiz Mi? Gerçekten Hafıza Sorunu Var Mı? Gerçekten Duyma Sorunu Yaşıyor Mu?” Sorularına Cevap Arayacaktı..

Yapmadı..

Aslında Bir Gerekçe Sunmasına Bile Gerek Yoktu.. Takdir Hakkını, “Affetmeme” Şeklinde Kullansaydı, Kimse Ondan Hesap Soracak Değildi.Ama Dönemin Cumhurbaşkanı Necdet Sezer Beyefendi, Çeteciye Gösterdiği Hoşgörüyü, Hatta Yakınlığı, Bu Ülkenin Dindar İnsanlarına Göstermedi! Veya Tersinden Söylersek, Dindar İnsanlara Gösterdiği Kılı Kırk Yaran Sorgulama Önyargısını, Bir Çeteciye Karşı Göstermedi.. İşlediği Suçlar Sebebi İle Yargının Verdiği Cezanın 486 Gününü Sildi, Şahin’i Cezaevinden Çıkardı.. Şimdi O Şahin, Ergenekon Davasından Tutuklu.. Ve Hakim Önünde Savunmasını Yapıyor. “Hafızasını Kaybetti” Denilen İbrahim Şahin, Öyle Ayrıntılı Olayları Anlatıyor Ki, Sizin Bizim Hafızamız, Yanında Yaya Kalır.

Bakın Ne Demiş Hakim Huzurunda, Önceki Gün Verdiği İfadede: “Savcılıktaki İfademi Kabul Etmiyorum. Ben Emekli General Veli Küçük’ü Hayatımda Hiç Görmedim.” Nasıl Ama? Savcılıktaki İfadesini Hatırlamıyor.. Ama Hayatının Herhangi Bir Evresinde, Bir Kişiyi Görüp Görmediğini Çok İyi Hatırlıyor! Eeee, Necdet Sezer’in Affına Mazhar Olmuş Bir Çeteci O.. Çelişkiden Mi Çekinecek? Yalan Söylemekten Mi Korkacak? Devam Ediyor İbrahim Bey: “Çatlı’yı Tanımıyorum. O İsimle Tanımıyorum. Başka İsimle Tanıyorum.”

Nasıl? Hafıza Dört Dörtlük Değil Mi? Kimi Nasıl Tanıdığını Veya Tanımadığını, Başka İsimle Mi, Gerçek İsmiyle Mi Tanıdığını Nasıl Da Emin Olarak Anlatıyor, Görüyor Musunuz?

Susurluk’la İlgili Olarak Da Şunları Söylüyor İbrahim Şahin: “Susurluk Kazası Kesinlikle Kaza Değildir. Adam, ‘Kazadan 2.5 Dakika Sonra Haberim Oldu’ Diyor. Hiç Kimse, Bir Kazayı 2.5 Dakika Sonra Öğrenemez. 2.5 Dakika Sonra Kazayı Öğreniyorsan, Yaptıran Sensin. Ya Da Yaptıranlarla Ortaksın.”

Sadece Hafıza Değil, Muhakeme Gücü De Dört Dörtlük.. Muhataplarının Açıklarını Şıp Diye Yakalıyor, Anında Deşifre Ediyor.. Ama Necdet Sezer’e Sorarsanız, O; “Hafıza Kaybına Uğramış Bir Mahkûm. Onun İyileşme İhtimali De Yok. Affedilmesi Gereken Bir Ağır Hasta.” Öyle Mi Sayın Cumhurbaşkanım?

Ali Karahasanoğlu 31 03 2011

Forum Saati Perş. Mayıs 16 2024, 01:31