Deist Ve Ateistlere Cevaplar

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Ehl-i Küfür Olan Deist Sayfasında Kendilerine Karşı Okuduğumuz Hodri Meydan Bir Yazımızdır İnşaAllah

Admin
    Admin
    Efendi Hazretleri
    Efendi Hazretleri

Ehl-i Küfür Olan Deist Sayfasında Kendilerine Karşı Okuduğumuz Hodri Meydan Bir Yazımızdır İnşaAllah Empty Ehl-i Küfür Olan Deist Sayfasında Kendilerine Karşı Okuduğumuz Hodri Meydan Bir Yazımızdır İnşaAllah

Mesaj tarafından Admin Salı Şub. 28 2012, 18:19

Selamun Aleykum : Önce Selam Sonra Kelam Gelir İnşallah … Biz De Dahi Her Daim Hasbihalimize Selam İle Başlarız İnşallah Ve Bi İznillah …

Sayın Burhan Bey Demişler Ki:

Bu Ne Kamera Şakası Mı? Tikky'nin Zombiesi Gelmiş Galiba

Hayır Yakında Kim Olduğumu Öğreniceksin/Niz … Eğer İstersen Bizden Bir Cevap Biz De Deriz Ki :

T Arikatı(Kuraniye Ve Muhammediyede)
    İ Slam'ın
    K Emal Ve
    K Amil
    Y Olcusu

Sayın Öner80 Bey Demişler Ki :

Selam Kardeş..

Ve Aleykum Selam Ve Rahmetullah Ve Barakatu ..

6 Yaşında Çocukla Evlenmekte Sünnet, Bu Konu Hakkındaki Görüşünü Merak Ediyorum. Cevap Yazarsan Sevinirim

Bende Sevinirim , 6 Yaşındaki Çocukla Evlenmenin Sünnet Olduğunu Nerede Okudunuz ? Kaynağınız Hakkında Bana Bilgi Verebilir Misiniz? Sünnet Nedir ? Sünnet-İ Seniye Nedir ? Ona Göre Gelin Mütala Yapabiliriz. Bekliyorum İnşaallah .. Kulaktan Dolmamı İlme Muhtali Olarak Mı Konuşuyorsunuz Bir Nazar-I İlmi Fikrimiz Olsun Sahsı Maneviyeniz Hakkında …

Sayın Dimension Demişler Ki :

Wala Ben Burada Kimin Eli Kimin Cebinde Bilmiyorum. Burada Yazan Müslümanlar Hic Bir Yazima Karsit Yazamadilar. Acaba Ateist Kiliktakiler ,Müslüman Kiligami Bürünmüs Ne.

ÖNCELİKLE ELHAMDULİLLAH MÜSLÜMANIM … ATEİST OLMAYACAK KADAR AKLI NOKSAN VE KÖR , DEİST OLAMAYACAK KADAR MANTIKSIZ VE SAĞIR DEĞİLİM..

Elhamdulillah İslam’ın Kur’an-I Kerimin Hadis-İ Şeriflerin , İslam Alimlerinin Sordurduğunuz Her Bir Soruya Verilecek Yanıtları Vardır. Lakinnnn !!! Mesele Muhattap Bulabilmekte ! Ve Muhattap Olabilmekte ! Bu Bu Sayfa İçin İse Konuşturulup Konuşturulmamamızla Alakalı Bir Meseledir !...

Sayfa Admininiz “Küfür Edenleri , Karı Kıza Sarkanları, Deist Sapıkları” Deşifre Ettiğimiz “Kendisinin İddialarını Pek Çok Yerde İlzam Ettiğimiz Ve Hususen Çürüttüğümüz İçin “ Bizi Sayfadan Atmıştır !... Kısacası Aklı İle İlmi İle Yapamadığını “Susturamadığı Hakikatleri” Elindeki İmkanlarla Yapmıştır !..

Sayfada Şahsımıza Ve Diğer Fikirlerini Savunan Deist Arkadaşlara Dahi Küfür Edenlerin Onları Rahatsız Eden Şahısların Yorumlarına Sesini Çıkarmamış , Çıkarmadığı Gibi De Gerekli Ve Gerektiği Yerde, Gerekeni , Gerektiğinde Gerektiği Şekilde Yerine Getirmemiştir !..

EĞER SANA İNANMIYORUZ ! ADMİN “ADALETLİDİR” ADMİN HERKESE “EŞİT DAVRANIR” ADMİN SANA “KÜFÜR EDENLERİ İMKANI YOK CEVAPSIZ BIRAKMAZ SAYFADAN SENİ DEĞİL ONU ATAR” DİYORSANIZ “Tikky” Kullanıcısının Üzerine Tıklayınız “Post” Yazan Kısımdan Yazılarımızı Okuya Bilirsiniz..

Şimdi Ben Abdullah’ın Oğlu Ebu Bekir Olarak Bu Sayfadaki Bütün Deistlere Ve Ateistlere Meydan Okuyorum ! Ama ! Bu Sefer Bir Şartım Var Yiyorsa Evet Deyin Haydi Başlayalım ? Yook Yemiyorsa O Zaman Pes Edin Ve Ebediyen Susun !....

- Benim Müslüman Olmam Ehl-İ Tarikat Ve Risale-i Nur Talebesi Olmam ! Ve Beraberinde Ehl-İ Hak Olmam ! Hakikate Matuf Muhabbete Nail Olmam Bana Küfür Edilmesinin Serbest Olduğunu Göstermese Gerek Değil Mi? Haksız Mıyım?

Şahsım Adına Küfür Edilmeden Sizinle Her Sualinize Cevap Vermeye , Her İddianızı Çürütmeye , Her İftiranızı İlzam Etmeye Allah C.C.ın İzni İle ! Rabbimin İlhamı Nispetinde O Nasip Ederse Acizane Ve Fakru Fakirane Ama Allah C.C. Nasip Ederse Hem Pek Halisane , Hem Pek Şahane , Hem Pek Hikmetli Cevap Verip Fikirlerinizi İlzam Etmeye Hazırım !

Ve Hepiniz İslamın Ve Hakikat-ı Kur'an'ın Misalen Karşısında İp Gibi Dizilsin, Kendine Güvenenler Bir Adım Öne Çıksın ! Ve Bu Yazımın Altına Desin ki. “Kabul ”. Gel “Fikir Alışverişi Yapalım” Karşılıklı Konuşalım ! Tabiki de Küfür Hiç İyi Bir Şey Değil Kaldı ki Ne Size Ne Bize Hatta İnsan Olana Yakışmaz Küfür Etmek / Küfür Edilmesi !

Eğer Admin Böyle Bir Durumda Sessiz Kalırsa İlk Biz Senin Yanında Yer Alırız. Hem Biz Deistiz Ve İslami Ve Kur'an-ı Kerimi Ve İnançları “Çok Okuduk , Çok Araştırdık ,Çok Biliyoruz Ayağı Yapıyorsunuz Ya !!!” Hee ! İşte O Bilginizle Gelin Karşıma Çıkın Konuşun !

Kullanıcı Silmekle Değil Yüreğiniz Yetiyorsa Düşünce Ve Fikirlerinizle Bizi Silin … Kabul Mü?

Kuranı Kerimden Yüksek Nur Ve Hakikatler İle Efendimizin Sünnet-i Seniyesi Ve Hadis-i Şeriflerin Rehberliği İle Buradan Gelen Külli Bir Uhrevi Maneviye İle

HEPİNİZE MEYDAN OKUYORUM HADİ HODRİ MEYDAN ?

AlQuran
    AlQuran

Ehl-i Küfür Olan Deist Sayfasında Kendilerine Karşı Okuduğumuz Hodri Meydan Bir Yazımızdır İnşaAllah Empty Geri: Ehl-i Küfür Olan Deist Sayfasında Kendilerine Karşı Okuduğumuz Hodri Meydan Bir Yazımızdır İnşaAllah

Mesaj tarafından AlQuran Çarş. Şub. 01 2017, 15:13

İlmi Olan Deist Olmaz

Forum Saati Çarş. Mayıs 15 2024, 16:04