Deist Ve Ateistlere Cevaplar

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasalar İş Yapmaz Yasalarla İş Yapılır.. Doğa Kanunu Denilen Kanunlar İş Yapmaz, Kanunlarla İş Yapılır ! Bilim Diye Yutturulan Naturalizm Yalanı

EdepYahu
    EdepYahu

Yasalar İş Yapmaz Yasalarla İş Yapılır.. Doğa Kanunu Denilen Kanunlar İş Yapmaz, Kanunlarla İş Yapılır ! Bilim Diye Yutturulan Naturalizm Yalanı Empty Yasalar İş Yapmaz Yasalarla İş Yapılır.. Doğa Kanunu Denilen Kanunlar İş Yapmaz, Kanunlarla İş Yapılır ! Bilim Diye Yutturulan Naturalizm Yalanı

Mesaj tarafından EdepYahu Salı Tem. 27 2021, 23:39

Yasalar İş Yapmaz Yasalarla İş Yapılır.. Doğa Kanunu Denilen Kanunlar İş Yapmaz, Kanunlarla İş Yapılır !

Ve Her Şeyi Evet Her An Ve Her Şeyi Allah C.C. Yapmaktadır. Şimdi Bunları İspat Edebilirim Size. Buyurun İzleyin ! Aklınıza Mantığınıza Ve Ruhunuza Ve Kalbinize Tam Mutabık Kalacak Bir Şekilde İspat Edeceğiz. (Biliyorum Bir Çok Kişi İzlemeyecek ! Yüreği Yetmeyecek Çünkü İzlemeye ! Bu Kişiler İçin İnanmak Umurlarında Bile Değil! Siz Onlara Allah C.C.'ı Haşa ! Gösterseniz Dahi İnanmaz ! Ben Bunlara Değil Samimi Olup Gerçeği Arayan Gerçek Arayışı Arayanlara Sesleniyorum. Kırmızı Asa Adı Verilen Bu Seriyi İzlediğinizde Bütüüüün Sorularınızın Ve Kafanızı Karıştıran Meselelerin Cevaplarını Bulacaksınız İnşaAllah )Lütfen İzleyin Hakkı Ve Hakikati Görün. Saygılar.

Organik Bilim - Tanıtım Bölümü :

1 : Ateizmi Big Bang'den Kurtarıyoruz! - Kırmızı Asa Metodu

2 : Bilimin İçindeki Din ve Özgür Akıl

3 : Bilim Boşluk Doldurur Mu? - Boşlukların Tanrısı  

4 : Evrende Düzen Mi Var Kaos Mu?

5 : Hani İnançları Bilime Sokmayacaktık!

6 : Bilim Adamları Neden Ateist? (Burada Eğitim Sistemi Çok Önemli. Mesela Malezya'da Üniversite Düzeyinde Kelam İlmi Anlatılır. Haliyle Okuma Oranı Arttıkça İman Edenlerin Sayısı Artmaktadır. Anlayacağınız Eğitim Sistemi İle Aslında Alakalı Olay. Videoyu Ve Devamını İzlediğinizde Bunun Aslında Bambaşka Sebepleri Olduğunu Anlıyorsunuz ! )

7 : Final : Naturalizm İşe Yarar Mı? (Kullandığınız Bilimsel Yöntemin Ve Dünya'yı Anlamak Ve Kavramak İçin Kullandığımız Bilimsel Metodun Doğru Olduğunu Peki Hiç Sorguladınız mı? Doğru mu Yanlış Mı Hiç Araştırdınız mı ? Aklınıza Böyle Bir Soru Hiç Gelmiş miydi ?)

İŞTE GERÇEKLER...

Forum Saati Ptsi Nis. 29 2024, 10:13